תושבים וגולשים יקרים,

ברוכים הבאים לאתר העירוני של גבעת שמואל, המציע מידע ועדכונים אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לאגפי העירייה וזרועותיה.
 

אתר העירייה שם דגש על הנגשת המידע לתושבים ולציבור הרחב, במטרה לאפשר מידע זמין אודות הפעילות הנעשית בעיר ואודות מגוון השירותים העירונים הניתנים לתושב. באתר ניתן לזמן תורים לאגפי ומחלקות העירייה, לבצע תשלומים ולהוריד טפסים שונים, על מנת להקל עליכם, תושבים יקרים, בקבלת המידע ולחסוך לכם זמן יקר בהגעה פיזית למשרדי העירייה

ראש העיר יוסי ברודני
ראש העיר, יוסי ברודני

גבעת שמואל נחשבת לאחת מהערים המתפתחות והמתקדמות בישראל, הנהנית מצמיחה, התחדשות ושגשוג כלכלי וחברתי. כך, בשנת 2020, דורגה גבעת שמואל במקום הראשון במדד Dun's & Brudsreet באיתנות פיננסית ויציבות כלכלית (בערים מתחת ל-50,000 תושבים).

כשאנשים חושבים על מקום מגורים ועל איכות חיים, הם בודקים את מערכת החינוך העירונית, את תנועות הנוער, את פעילות התרבות, הפנאי החוגים והצהרונים במתנ"ס העירוני, וגם כאן רושמת העיר גבעת שמואל הצלחות והישגים גדולים. כל מי שנכנס בשעריה של העיר, לא יכול שלא להתרשם מתנופת הפיתוח והבנייה ברחבי העיר  – בניית אולמות ומגרשי ספורט, פארקים וגני שעשועים, בתי ספר, גנים, תיכון ממלכתי בעיצוב חדשני ומתקדם, מקוואות, מועדונים לבני הגיל השלישי, וכל זאת כאשר העיר מרושתת בשבילי אופניים לכל אורכה ורוחבה, על מנת להקל על הגעה ממקום למקום. לא בכדי משפחות רבות המבקשות להבטיח להם ולילדיהם איכות חיים, קובעות את עתידן בעיר.

בזכות ההשקעה האדירה של העירייה בתחום החינוך ושיתופי הפעולה האקדמיים שייצרנו עם אוניברסיטת בר אילן, תלמידי העיר זוכים ליהנות מרמת לימודים גבוהה במיוחד, מהישגים יוצאי דופן ומתכניות חינוך ייחודיות ופורצות דרך. מערכת החינוך העירונית של גבעת שמואל, נמצאת כיום בצמרת הערים המובילות בישראל עם אחוז הזכאות לבגרות הנושק ל- 100%, עם שיעור נשירה מהנמוכים בארץ, עם אחוז גבוהה במיוחד של גיוס לצה"ל ושירות לאומי וכך גם אחוז התושבים האקדמאים בעיר. עבור תושבי העיר, גבעת שמואל היא הרבה יותר ממקום מגורים – היא קהילה, היא משפחה והיא חברים.

ברוח זו, נמשיך יחד לקדם ולהוביל את עירנו גבעת שמואל ואת מערכת החינוך המצוינת שלנו, להישגים נוספים ולהעניק לכם, תושבים יקרים, את מיטב השירותים העירוניים, על מנת שתוכלו להמשיך ליהנות מאיכות חיים גבוהה ומחיי תרבות ופנאי עשירים ומתקדמים.

 

שלכם ולרשותכם,
יוסי ברודני, ראש העיר