תושבים וגולשים יקרים,

ברוכים הבאים לאתר העירוני החדש של עירנו גבעת שמואל, המציע מידע ועדכונים אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות למחלקות ולאגפי העירייה וזרועותיה.

כעיר הזוכה לתנופת בנייה ולהתחדשות עירונית, שמנו דגש באתר העירייה, על הנגשת המידע לתושבים ולציבור הרחב, במטרה לאפשר מידע זמין ונגיש אודות העיר, העירייה ואודות מגוון השירותים העירונים הניתנים לתושב. הנגשת השירותים העירוניים באתר החדש כמו למשל: זימון תורים לאגפי ומחלקות העירייה, תשלומים וטפסים שונים, נועדו כדי להקל עליכם, תושבים יקרים, בקבלת המידע ולחסוך לכם זמן יקר והגעה פיזית למשרדי העירייה.

ראש העיר יוסי ברודני
ראש העיר, יוסי ברודני

גבעת שמואל נחשבת לאחת מהערים המתפתחות והמתקדמות בישראל, הנהנית מצמיחה, התחדשות ושגשוג כלכלי וחברתי. בסופו של דבר, כשאנשים חושבים על מקום מגורים ועל איכות חיים, הם בודקים את מערכת החינוך העירונית, את תנועות הנוער, את פעילות התרבות, הפנאי החוגים והצהרונים במתנ"ס העירוני, וגם כאן רושמת העיר גבעת שמואל הצלחות והישגים גדולים. כל מי שנכנס בשעריה של העיר, לא יכול שלא להתרשם מתנופת הפיתוח והבנייה ברחבי העיר  – בניית אולמות ומגרשי ספורט, פארקים וגני שעשועים, בתי ספר, גנים, תיכון ממלכתי בעיצוב חדשני ומתקדם, מקוואות, מועדונים לבני הגיל השלישי, רשת שבילי אופנים ומוסדות ציבור נוספים. לא בכדי משפחות רבות המבקשות להבטיח להם ולילדיהם איכות חיים, קובעות את עתידן בעיר.

בזכות שיתופי הפעולה האקדמיים שיצרנו עם אוניברסיטת בר אילן וההשקעה האדירה שלנו בתחום החינוך, תלמידינו זוכים ליהנות מרמת לימודים גבוהה במיוחד, מהישגים יוצאי דופן ומתכניות חינוך ייחודיות ומתקדמות. מערכת החינוך העירונית של גבעת שמואל, נמצאת כיום בצמרת הערים המובילות בישראל – בלמידה, בהתנדבות ובתרבות. אחוז הזכאות לבגרות נושק כיום ל- 100%, שיעור הנשירה מהנמוכים בארץ, אחוז הגיוס לצה"ל ולשירות הלאומי גבוהים במיוחד וכך גם אחוז התושבים האקדמאים בעיר. עבור תושבי העיר, גבעת שמואל היא הרבה יותר ממקום מגורים – היא קהילה, היא משפחה והיא חברים.

ברוח זו, נמשיך יחד לקדם ולהוביל את מערכת החינוך העירונית שלנו להישגים נוספים ולהעניק לכם תושבים יקרים, את מיטב השירותים העירוניים כדי שתוכלו להמשיך ליהנות מאיכות חיים גבוהה ומחיי תרבות ופנאי עשירים ומתקדמים. תודה לכם תושבים יקרים על הבעת האמון ושיתופי הפעולה שלכם עם צוותי העירייה השונים באגפים ובמחלקות, התורמים להצלחה ולשגשוג עירנו היפה והמתפתחת.

 

שלכם ולרשותכם,
יוסי ברודני, ראש העיר