גבעת שמואל ממשיכה עם תנופת הפיתוח והבניה בעיר עבורכם תושבים יקרים

והפעם הקמת בית ספר יסודי חדש בדרום העיר - "גל הידע". 


בית הספר יכלול מרחבי למידה חדשניים, 24 כיתות לימוד רגילות ו- 6 כיתות לימוד לתלמידי החינוך המיוחד עם מרחבי לימוד חדשניים וכיתות לימוד מאובזרות בציוד מתקדם, אשר יזמנו לתלמידים הנאה ונוחות במסגרת הבית ספרית ואיתם גם תחושת השייכות לבית-הספר.

בימים הקרובים בכוונתו של ראש העיר יוסי ברודני להביא לאישור את התב״ר במועצת העיר ולצאת לדרך עם עבודות הבניה כבר במהלך החודש הקרוב. הצפי לסיום העבודות הוא לקראת פתיחת שנה"ל תשפ"ג.  

מדובר בתפיסת תכנון ועיצוב אדריכלית חדשנית, ששמה דגש על צרכי התלמידים והמורים ביצירת תנאי לימוד חדשניים מודרניים: חצר לימודית  ופינות נושאיות ללמידה עצמית ולהתנסות מעשית ויצירת מגוון רחב של חללי לימוד וכיתות שקופות ופתוחות. חללים אלה הם רב-תכליתיים ומאפשרים לתלמידים פעילויות כגון שיעורי חוץ, עבודה בקבוצות, פינות שקטות ללימוד והכנת שיעורים או מקומות מפגש ומשחק בהפסקות. 

ראש העיר יוסי ברודני: "התפיסה שהובילה אותנו בבניית ובעיצוב בית הספר הוא קידום תפיסה פדגוגית חדשנית, שתטיב עם הילדים והמורים ותאפשר להם איכות ורמת לימודים גבוהה ומתקדמת. לא בכדי ילדי עירנו מובילים בעשור האחרון בתחומים רבים ומערכת החינוך שלנו היא מהטובות ומהמובילות בארץ. אני מבקש להודות לשר החינוך יואב גלנט, על נכונותו להיענות לבקשתנו ולהביא לאישורו הסופי של הפרויקט".

הדמיית מבנים

הדמיית מבנים

הדמיית מבנים