הכירו את המנהלת החדשה של אולפנת אמי"ת גבעת שמואל – אורית קאופמן

אורית תכנס לתפקידה עם פתיחת שנה"ל תשפ"ב ואנו מאחלים לה הצלחה רבה בתפקידה.


כמו כן, אנו מבקשים להודות למנהלת האולפנה היוצאת, הגב' חנית פרשטנד, ולאחל לה הצלחה רבה בהמשך תפקידה.

אורית קאופמן  (נשואה + 4), בעלת ניסיון וותק של 26 שנים במערכת החינוך. היא מנהלת כיום את מדרשת אמי"ת למדעים ואומנויות באשדוד ולאורך שנותיה במערכת, מילאה תפקידים רבים ומגוונים. אורית בוגרת קורס 'אבני ראשה' לניהול, בעלת תואר שני בספרות ובחינוך ומרצה במכללת אורות במכון הגבוה לחינוך.

אורית תחליף בתפקידה את הגב' חנית פרשטנד, ראשת האולפנה בשבע השנים האחרונות, אשר הובילה את האולפנה להישגים פורצי דרך ומיצבה את האולפנה כמוסד חינוכי מוביל בכל ההיבטים האקדמיים והחינוכיים ובראשם דירוגה של אולפנת גבעת שמואל כ"בית הספר הערכי ביותר בישראל" בשנה האחרונה, על פי דירוג משרד החינוך.

ראש העיר גבעת שמואל, יוסי ברודני: "אנחנו שמחים על הצטרפותה של אורית לצוות החינוכי. צוות חינוכי המוביל את גבעת שמואל להיות עיר מרכז לחינוך ולמצוינות. התרשמתי מאוד מניסיונה ויכולותיה של אורית ויותר מכך – מהערכים אותם נושאת אורית ולבטח תעניק לתלמידותיה. אנו גאים בהישגים המיוחדים של האולפנה ושל תלמידות אולפנת אמי"ת בהובלתה של חנית פשרטנד, ומאמינים ביכולותיה של אורית להוביל את האולפנה לשיאים נוספים. בתוך כך, חנית יוצאת לדרך חדשה ואנו מודים לה מקרב לב ומאחלים לה הצלחה גדולה".