טקס הוקרה למצטייני המעורבות החברתית

הם תלמידי התיכון, האולפנה והישיבה והתנדבות עבורם היא דרך חיים. הם מעורבים, פעילים חברתיים, מתנדבים, מסייעים לילדים עם צרכים מיוחדים, לאזרחים ותיקים, לעולים חדשים ולנזקקים.


הם גם מקדמים יוזמות רבות למען הקהילה בעיר, מובילים מנהיגות חינוכית ותוכלו למצוא אותם במד"א, בכנפיים של קרמבו, במרכז אופק, בעמותת קו לחיים, מדריכים בתנועות הנוער, בעזרה למרפא, במועצת התלמידים ובמועצת הנוער העירונית, בשומר החדש ועוד. 

בטקס מרגש שהתקיים באודיטוריום של התיכון בסוף השבוע, העניק ראש העיר יוסי ברודני, תעודות הוקרה והערכה לכל בני הנוער הנפלאים שלנו, שהתנדבו ותרמו לקהילה במהלך השנה האחרונה. בנוסף, ראש העיר העניק תעודות הצטיינות ל-17 בני נוער על תרומתם והתנדבותם לקהילה בהצטיינות יתרה. 

בטקס השתתפו: אתי דהן, מנהלת אגף החינוך החינוך, שלומית מרציאנו, רכזת מעורבות חברתית רשותית, מנהלי בתי הספר העל יסודי, רכזי בתי הספר של המעורבות החברתית, וכלות וחתני השמחה – מצטייני מעורבות חברתית לשנת תשפ"א.
זאת הזדמנות לומר תודה גם לכל רכזי המעורבות המוכשרים, אשר הובילו את בני הנוער והיו שם עבורם כדי לתמוך, לעודד ולכוון כל אחת ואחד מהם להתנדבות המתאימה להם.

בדברי הברכה למצטיינים אמר ראש העיר יוסי ברודני: "אתם משקיעים מזמנכם הפנוי, על חשבון עיסוקים אחרים, ועושים זאת ללא כל רווח למען האחר - דבר שהוא לא מובן מאליו. ראינו זאת בשנת הקורונה הקשה שעברנו, אבל אנו רואים את זה גם מדי יום. מערכת החינוך העירונית שלנו מושתתת על ערכים של נתינה, מעורבות חברתית ואהבת הארץ. זוהי זכות גדולה וגאווה ענקית עבורי לעמוד בראשות עיר שאלו הם בניה, שאלו הם תושביה. אתם דוגמא ומופת לכולם" 


בתמונה: ראש העיר ברודני עם המצטיינים לשנת תשפ"א (צילום: דובר העירייה)