גבעת שמואל - עיר מרכז לחינוך ולמצוינות

ישיבת בני עקיבא גבעת שמואל, נבחרה היום לאחד מהתיכונים המובילים והמצטיינים של משרד החינוך לשנת תשפ"א!


גבעת שמואל - עיר מרכז לחינוך ולמצוינות - ישיבת בני עקיבא גבעת שמואל, נבחרה היום לאחד מהתיכונים המובילים והמצטיינים של משרד החינוך לשנת תשפ"א!

משרד החינוך פרסם היום (רביעי) את בתי הספר העל-יסודיים שהוכרזו כמצטיינים בתחום הערכי, החברתי והלימודי ברחבי הארץ. בין התיכונים המצטיינים, נבחרה ישיבת בני עקיבא גבעת שמואל בין השאר בשל נתוני החינוך והישגיהם הלימודיים בהם: 0% אחוז נשירה מהלימודים , 100% גיוס לצה"ל , 98%  זכאים  בבחינות הבגרות מתוכם למעלה מ40% בגרות מצטיינת וכמובן החשוב מכל הצטיינות חברתית ערכית.

ראש עיריית גבעת שמואל יוסי ברודני: החינוך הוא ללא ספק אחד מההישגים הבולטים של העיר גבעת שמואל בעשור האחרון. אנו משקיעים משאבים רבים בחינוך הדור הצעיר שלנו - מי שעתידים בבוא העת להיות גם ההון האנושי המשובח בצה"ל, במקומות עבודה,  במגוון מקצועות, באקדמיה, בניהול ואפילו בפוליטיקה. אולם, יש לזכור כי צמיחתה של מערכת חינוך איכותית, מתקדמת ומובילה כמו בגבעת שמואל, איננה נמדדת רק בהישגים לימודיים, אלא גם בעשייה חברתית ואזרחית למען הקהילה והמדינה וגם כאן לשמחתי בני הנוער שלנו מעורבים בקהילה ותורמים רבות לרווחתם של כל שכבות האוכלוסיה בעיר ועל כך גאוותינו".

מנהלת אגף החינוך בגבעת שמואל, אתי דהן: "ההישגים הלימודיים והחינוכיים שלנו הם תוצר של השקעה, התמדה ושיתוף פעולה פורה של מנהלי בתי הספר,  צוותי החינוך וההוראה, ההורים, הרשתות  ועובדי אגף החינוך לאורך השנה כולה.

ההצלחה שלנו נובעת מכך שבגבעת שמואל איננו משאירים אף תלמיד או תלמידה מאחור. אנו רואים כל תלמיד ותלמידה בעיר, עוקבים אחר ההישגים האישיים שלהם ומספקים להם תכניות אישיות לקידומם. כמו כן, צוותי ההוראה שלנו מפתחים תכניות הוראה ולמידה עתידיות וחדשניות ומעמיקים את הפיתוחים הפדגוגיים. אנחנו מקפידים על העלאת הרף הלימודי ועל הצבת יעדים גבוהים. בחינוך אין תקרת זכוכית!

ברכות ותודה מיוחדת לראש הישיבה הרב פרוכטר, ברכות לצוות ההוראה והחינוך של הישיבה וברכות לעיר גבעת שמואל!