מועצת הנוער העירונית

הכירו את יו"ר מועצת הנוער העירונית החדש שלנו – נעם תנעמי  ואת  סגנו – הראל ביתן


בסיומה של חגיגה דמוקרטית אמיתית יש לנו יו"ר וסגן חדשים במועצת הנוער.

נעם, תלמיד כיתה י"ב בישיבה התיכונית, פעיל בתנועת עזרא, כיהן בעבר בתפקיד מזכ"ל המועצה והראל, תלמיד כיתה י' בבי"ס לאורו נלך, מייצג את המחלקה לקידום נוער.

ראש העיר, יוסי ברודני הזמין את השניים ללשכתו ברך אותם ואמר כי הוא רואה חשיבות רבה בשיתוף הפעולה בין הגורמים השונים בעירייה לבין נציגי הנוער בכללותם זאת במטרה לקדם יחד את העשייה עבור ולמען רווחתם של בני הנוער בעיר. עוד ציין ראש העיר כי גבעת שמואל התברכה בבני ובנות נוער איכותיים, מוכשרים ופעילים המגלים רוח התנדבות ומעורבות בחיי הקהילה בעיר". 

"אתם דוגמה ומופת למנהיגות צעירה המגלמת בעשייתה אחריות חברתית. אני מביט בכם ורואה את דור המנהיגות והמנהיגים העתידי של העיר והמדינה. יישר כח והרבה הצלחה לכל אחת ואחד מכם. בהזדמנות זו אציין כי דלת משרדי פתוחה בפניכם ואשמח לשמש לכם אוזן קשבת ולסייע בידכם בכל יוזמה, רעיון ו/או הצעה שתרצו לקדם לטובת בני הנוער בעיר".

כידוע, בני הנוער של גבעת שמואל מככבים בצמרת ההתנדבות וההצלחה הארצית גם בהיקפי השירות בצה"ל ובשירות הלאומי ובשיעור ההצלחה בבחינות הבגרות. להצלחה הגבוהה של בני הנוער מרכיבים רבים בהם החינוך, הערכים מהבית וגם למועצת הנוער חלק בזה.

גאווה לעיר, גאווה למחלקת הנוער העירונית שלנו!

בהצלחה והמון מזל טוב heart

 

יושב ראש מועצת הנוער העירונית 1

יושב ראש מועצת הנוער העירונית 2