חדש בעיריית גבעת שמואל:

עמדות מידע ושירותים עירוניים וממשלתיים לתושב


כחלק ממגמת שיפור והנגשת השירותים העירוניים לתושב, עיריית גבעת שמואל הציבה השבוע בקומת הכניסה לעירייה עמדות מידע לקבלת שירותים עירוניים וממשלתיים באופן מקוון לשירות התושבים.

מדובר בעמדות בשירות עצמי, בהן יוכלו התושבים ליהנות ממגוון השירותים העירוניים ולבצע פעולות באופן עצמאי ללא המתנה כמו למשל הנפקת תווי חניה, ערעור על דוחות חניה, בקשה למתן תו אורח, רישוי עסקים, גבייה ועוד. 
בעמדות השירות החדשות יוכלו תושבי העיר שאין ברשותם מחשב, לגשת ולבצע שורה של פעולות והתקשרויות עם משרדי הממשלה הממשלה השונים באמצעות קישור לאתר ביטוח לאומי, שירותי משרד תחבורה, רשות האוכלוסין, משרד הפנים, משרד המשפטים, מרכז לגביית קנסות, לסרוק, להדפיס אישורים כמו למשל: בקשה לקבלת תעודת לידה, הנפקת ספח תעודת זהות, חידוש רישיון נהיגה, חידוש רישיון רכב, ועוד.

שירות חדש זה, מיועד כמובן לכלל תושבי העיר, אולם הוא עשוי גם לשמש בעיקר את ציבור התושבים שאין ברשותם מחשב או שאין להם ידע טכני בשימוש במכשירים דיגיטליים. באמצעות עמדות השירות הללו ובהדרכת מלווה, יוכלו גם הם לעשות את מה שרבים מאתנו עושים מהבית באופן עצמאי והכל כאמור, על מנת להנגיש את השרות לתושבים ולהבטיח עבורם את השרות המיטבי.
 

לשירותכם תמיד,
עיריית גבעת שמואל

 

1

2

עמדת שירות עצמי 3