שבוע החינוך תשפ"ג יצא לדרך!

כמידי שנה, אנו שמחים ונרגשים לקיים בגבעת שמואל את שבוע החינוך, שהפך למסורת עירונית כחלק מחזון העירייה


כמידי שנה, אנו שמחים ונרגשים לקיים בגבעת שמואל את שבוע החינוך, שהפך למסורת עירונית כחלק מחזון העירייה, הרואה בחינוך אבן יסוד חשוב בשגשוגה והתפתחותה של עירנו גבעת שמואל כעיר מרכז לחינוך ולמצוינות.

שבוע החינוך נפתח באולם המליאה במעמד ראש העיר יוסי ברודני, סגניו משה מרר ובני סומך יו"ר ועדת החינוך, חברי מועצת העיר, מנכ"ל העירייה גבי חדד, מנהל אגף החינוך מוטי סגל וצוות האגף, אבינח ברנר מפקח כללי במשרד החינוך, סימה רוזנברג מפקחת על החינוך המיוחד במשרד החינוך, סיגל גרטר מנהל מתי"א גבעת שמואל, מנהלי בתי הספר ונציגי ההורים.

ראש העיר סקר בפני הנוכחים את השיגיה של מערכת החינוך העירונית הנפלאה שלנו, שהתאפיינה השנה בלמידה ובהישגים לימודיים משמעותיים של תלמידנו ושמרה זו השנה העשירית על מעמדה בצמרת הערים המובילות בישראל בחינוך, במצוינות ובציונות.
אחוז זכאות לבגרות מהגבוהים בארץ - 97.4%.  שיעור הנשירה מהנמוכים בארץ – 0% 
שיעור הניגשים לבגרות מתמטיקה 5 יח"ל הגבוה בישראל, וכך גם על פי נתוני הצבא, שיעור הגיוס לצה"ל הינו מהגבוהים שבין ערי ישראל.
לכל ההצלחות ולהישגים הללו שותפים איתנו גם - מנהלי בתי הספר, צוותי הניהול, הגננות, המורים, הסייעות, המלווים בהסעות, העובדים והנהגות ההורים ולכולם מגיעה תודתנו והערכתנו הרבה.

ראש עיריית גבעת שמואל יוסי ברודני ברך ואמר: בשמם של עובדי ונבחרי העירייה, אנו מבקשים להודות למנהל אגף החינוך מוטי סגל ולצוותו ולכל צוותי החינוך וההוראה של עירנו, על עבודתם החשובה והמסורה עם ילדי העיר גבעת שמואל לאורך השנים ועל יכולתם ליצור אקלים בית ספרי בטוח לתלמידינו - תוך למידה נעימה, פורה, בטוחה ומיטבית.

שבוע החינוך 1

שבוע החינוך 2

שבוע החינוך 3