יום האישה הבינלאומי

לרגל יום האישה הבינלאומי, עיריית גבעת שמואל מוקירה את חכמתן ועוצמתן של נשות עירנו היקרות, המשלבות בגאון בין קריירה, בית ומשפחה ואומרת תודה לכל אחת מכן על תרומתכן האדירה לחברה, לעיר ולמדינה שלנו.


יום האישה הבינלאומי, הוא הזדמנות טובה כדי להוקיר את חכמתן ועוצמתן של הנשים בישראל בעולם, המשלבות בגאון קריירה, בית ומשפחה ותרומות רבות לחברה, לעיר ולמדינה. נשים מובילות, מנהיגות ומעוררות השראה, הקוצרות הצלחות והישגים רבים ברפואה, בהייטק, בכלכלה, בתקשורת, בחינוך ובכל תחומי החיים.

לרגל יום האישה הבינלאומי שחל החודש, קיימה עיריית גבעת שמואל ערב חגיגי ומרגש לנשות העיר בהיכל התרבות העירוני עם מופע קומי ומוסיקאלי של השחקנית טלי אורן "לא מתחתנת". האירוע התקיים במעמד ראש העיר יוסי ברודני, חברת מועצת העיר ויו"ר הוועדה לקידום מעמד האישה - מיכל נתנאל, חברות מועצת העיר, יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה - חלי הרשקוביץ, תושבות ותושבים.   

בערב זה התקיים גם טקס "אות אישה פורצת דרך בעיר" לשנת 2023, שהוענק השנה לבני משפחתה של אישה יקרה, תושבת העיר גבעת שמואל - הגב' לורי קציר ז"ל, שהלכה לעולמה במפתיע בשנה האחרונה. האות הוענק לה על מפעל חסד עצום אותו היא יזמה ובראשו עמדה במהלך כ- 9 שנים עם כ-120 מתנדבים, שפעל למען הקהילה ולמען הכלל.

ראש העיר יוסי ברודני סיכם את הערב ואמר: "אין ספק שמדובר בעידן חדש ומבורך, של נשים מובילות ופורצות דרך ובתפקידי כראש עיר, אני מרגיש אחריות וזכות רבה לתרום את חלקי בקידום מעמד האישה, בעירייה ומחוצה לה".

 

יום האישה הבינלאומי 1

יום האישה הבינלאומי 2

יום האישה הבינלאומי 3

יום האישה הבינלאומי 4