בגבעת שמואל פותחים בשמחה את שנת הלימודים, ושמים דגש על בטיחות בדרכים!

על מנת להבטיח את שלומם וביטחונם של ילדי ותלמידי העיר, אנו מבקשים מכולם לשים לב ולהקפיד על נהיגה זהירה בכבישי העיר ובעיקר בקרבת מוסדות החינוך.


הורים וילדים יקרים, מחר בשעה טובה תתחיל שנת הלימודים תשפ"א. כבכל שנה, יום פתיחת שנת הלימודים מתאפיין בתנועה ערה של כלי רכב והולכי רגל בסביבות בתי הספר ומוסדות החינוך. 

על מנת להבטיח את שלומם וביטחונם של ילדי ותלמידי העיר, אנו מבקשים מכולם לשים לב ולהקפיד על נהיגה זהירה בכבישי העיר ובעיקר בקרבת מוסדות החינוך. סעו לאט בסמוך למעברי חציה ומוסדות חינוך, תנו זכות קדימה להולכי הרגל, הימנעו מהסחת דעת בזמן הנהיגה.

להלן כמה המלצות לכללי זהירות בדרכים לנהגים ולהולכי הרגל:

  • יש להישמע להנחיות משרד הבריאות, לעטות מסיכה בזמן שהותם של הילדים במסגרות החינוך ולעשות כל הנדרש מהם בכדי להישמר מנגיף הקורונה.
  • בחרו יחד עם הילדים את המסלול הבטוח להליכה מהבית לבית הספר ובחזרה. מומלץ לתרגל הליכה במסלול, תוך מתן הסבר על הסכנות שבדרך ועל כללי הבטיחות. 
  • ילדים מתחת לגיל 9 לא חוצים את הכביש לבד!
  • הקפידו על חגירת הילדים והתאמת התקני ריסון לגיל והורידו את הילדים רק במקומות בטוחים המיועדים לכך.
  • הסבירו לילדים הנוסעים ברכבי הסעה כי אין להוציא ראש או יד מהחלון, לעלות לרכב ההסעה בצורה מסודרת וללא דחיפות, לרדת מהרכב בזהירות בתום הנסיעה ובצד של המדרכה. 

לתלמידים הצעירים שהולכים לבית הספר, אנא הקפידו על הליכה לפי חוקי התנועה ושמרו על עצמכם, גם לנהגים תושבי הישוב אנא סעו בזהירות.

לכולכם ולנו אנו מאחלים שנה טובה, בריאה, בטוחה ומוצלחת.