מתי?

מיום רביעי, ה-13 באוקטובר 2021
עד יום חמישי, ה-14 באוקטובר 2021

בשעה: 20:30

הוסף ללוח שנה 2021-10-13 20:30:00 2021-10-13 21:30:00 Asia/Jerusalem קולנוע ישראלי - "הנה אנחנו" למידע מלא: https://givat-shmuel.muni.il/events/120/ אולם ספורט עירוני

איפה?

אולם ספורט עירוני


הנה אנחנו  here we are
 

בימוי: ניר ברגמן. תסריט: דנה אידיסיס, משחק: שי אביבי, נועם אימבר, סמדר וולפמן, אפרת בן צור
אהרון (שי אביבי, "החמישייה הקאמרית", "שבוע ויום") מקדיש את חייו לטיפול בבנו אורי (נועם אימבר, "המפקדת"). השניים חיים יחד בשלווה ובהרמוניה, רחוקים מכולם, כשאהרון עושה הכל כדי לגונן על אורי, נער בעל צרכים מיוחדים, מפני העולם שבחוץ. אבל כעת, כשאורי מתבגר, נראה שהגיע הגיל שבו כדאי שיעבור לגור בסביבה המתאימה לאנשים עם צרכים דומים לשלו. 
כשהם בדרכם למקום שיהיה ביתו החדש של אורי, אהרון מרגיש שאורי אינו מוכן לפרידה והשניים משנים כיוון ויוצאים למסע ברחבי הארץ- מסע שישנה את חיי שניהם, ויביא את אהרון להכיר טוב יותר את בנו ואת עצמו...
"הנה אנחנו" הוא סרטו החדש של ניר ברגמן ("כנפיים שבורות", "הדקדוק הפנימי"), אחד היוצרים המוערכים בארץ, על פי תסריט של דנה אידיסיס יוצרת "על הספקטרום" המופתית. 
סיפור על אב ובנו, על הורות ועל הקושי להבין מתי צריך לשחרר, גם כשהגיע הזמן... בכיכובם של השחקן העולה נועם אימבר ושל שי אביבי בתפקיד מרגש, נוגע ללב ומלא חסד. 
הסרט נבחר להשתתף בפסטיבל קאן היוקרתי וזכה בארבעה פרסי אופיר: לבמאי, לתסריט, ולשחקנים הטובים ביותר. 
בתום הסרט: שיחה עם הבמאי ניר ברגמן

קולנוע ישראלי - "הנה אנחנו"